Mike Brown na temat Mateusza Gamrota: „Nauczyłem się wiele od niego. Mam wrażenie że więcej sie nauczyłem od niego, niż on ode mnie.”

W programie ,,Oktagon Live” zaskakującym gościem, był jeden z trenerów American Top Team Mike Brown. Wybitny coach wypowiedział się na temat Mateusza Gamrota i jego treningów w ATT.

„Gamrot? Wspaniały zawodnik, To interesujące. Wszyscy zawodnicy z Polski, którch tutaj gościmy, dysponują z natury świetnym przygotowaniem kondycyjnym. W mojej opini to najważniejszy Aspekt w MMA”

„Kondycja Gamrota? To Potwór. Ciągła presja, presja, presja. Duże serce do walki. Niezwykle odważny. On potrafi sprawić wielki kłopot rywalom”

„On ma światowy poziom grapplingu, świetne dźwignie na nogi. Unikalne, mógłbym tak wymieniać bez końca. Dobra praca na nogach, stójka, zapasy. To kompletny zestaw. I on ciągle się rozwija.”

„Nauczyłem się wiele od niego. Mam wrażenie że więcej sie nauczyłem od niego, niż on ode mnie. Za każdym razem gdy tu przyjeżdża, przekazuje wiele informacji i dżwigniach. Ma naprawdę ogromną wiedze.

Cały wywiad z Mike Brownem będzie można zobaczyć w najbliższej przyszłości na kanale youtube ETOTOTV.

 

Dodaj komentarz