Michał Pach wejdzie do klatki na TFL 21

Już 5 września w Amfiteatrze Miejskim KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu drugą zawodową walkę dla organizacji TFL – Thunderstrike Fight League stoczy Michał Pach. Dla podopiecznego trenera Gierman Anfinogienow będzie to, już 4 pojedynek w oktagonie TFL!

 

W swoim zawodowym debiucie na TFL 20 w Radomiu, po niesamowicie emocjonującej walce pokonał przez nokaut, Ukraińca Oleqa Tychonhuka! Jego kolejna walka odbędzie się w limicie wagowym do 77 kg.

 

” Michał mocnymi walkami w TFL rozpoczął swoją przygodę w MMA. W formule semi pro przegrał przez bliskie kontrowersyjne decyzje sędziowskie między innymi z Adrianem Bartosińskim, uczestnikiem programu Tylko Jeden, oraz Arturem Berezovskim. Obydwu uważam za prospektów w swoich dywizjach wagowych w Polsce. Michał na tle obydwu zaprezentował się bardzo dobrze. Po tych walkach wiele osób twierdziło że to on wygrał. MMA jest przewrotnym sportem a miarą zawodnika jest jego rekord zawodowy. Michał stanie teraz przed szansą drugiego zawodowego zwycięstwa już 5 września w Kozienice i profil niepokonanego. Pachu jest charyzmatyczną postacią i uważam że w oktagonie TFL – Thunderstrike Fight League czuje się jak w domu. A do domu każdy lubi wracać.”komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

 

Gala TFL 21 Kozienice, odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gmina Kozienice, Piotr Kozłowski!

Dodaj komentarz