Już 5 września w Amfiteatrze Miejskim KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu drugą zawodową walkę dla organizacji TFL – Thunderstrike Fight League stoczy Michał Pach. Dla podopiecznego trenera Gierman Anfinogienow będzie to, już 4 pojedynek w oktagonie TFL!

 

W swoim zawodowym debiucie na TFL 20 w Radomiu, po niesamowicie emocjonującej walce pokonał przez nokaut, Ukraińca Oleqa Tychonhuka! Jego kolejna walka odbędzie się w limicie wagowym do 77 kg.

 

” Michał mocnymi walkami w TFL rozpoczął swoją przygodę w MMA. W formule semi pro przegrał przez bliskie kontrowersyjne decyzje sędziowskie między innymi z Adrianem Bartosińskim, uczestnikiem programu Tylko Jeden, oraz Arturem Berezovskim. Obydwu uważam za prospektów w swoich dywizjach wagowych w Polsce. Michał na tle obydwu zaprezentował się bardzo dobrze. Po tych walkach wiele osób twierdziło że to on wygrał. MMA jest przewrotnym sportem a miarą zawodnika jest jego rekord zawodowy. Michał stanie teraz przed szansą drugiego zawodowego zwycięstwa już 5 września w Kozienice i profil niepokonanego. Pachu jest charyzmatyczną postacią i uważam że w oktagonie TFL – Thunderstrike Fight League czuje się jak w domu. A do domu każdy lubi wracać.”komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

 

Gala TFL 21 Kozienice, odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gmina Kozienice, Piotr Kozłowski!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment