Michał Materla poznał rywala na KSW 66!

Legenda KSW i weteran polskiej sceny MMA- Michał Materla (30-8) skrzyżuje rękawice z Jasonem Radcliffe (17-8) na gali KSW 66 w Szczecinie! 

37-letni Michał ostatni raz w klatce KSW widziany był 14 listopada 2020 roku podczas gali KSW 56, gdzie musiał uznać wyższość aktualnego double-champa Roberto Soldicia. Cztery miesiące po tej porażce ”Cipao” postanowił rozstać się z KSW i spróbować swoich sił w innej organizacji. Wybór Polaka padł na federację EFM Show, a jego debiut miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Pierwszy pojedynek Materli należał do bardzo udanych, Michał pokonał decyzją sędziowską doświadczonego Francuza- Moise Ribona (25-14-3). Ku zaskoczeniu fanom, starcie z Ribonem było ostatnim pojedynkiem szczecińskiego wojownika dla EFM. Dwa miesiące po zestawieniu, zawodnik poinformował fanów że nie będzie walczył już dla organizacji EFM oraz nie będzie już związany z jej działalnością.

Od razu po tym komunikacie zaczęły się dyskusję – Co dalej z Materlą? – Koniec kariery, a może powrót do KSW?

Dziś już znamy odpowiedź na wszystkie pytania, legenda KSW wraca 15 stycznia, by przed własną publicznością skrzyżować rękawice z Jasonem Radcliffem!

Dodaj komentarz