Michał KORNIK Kornacki w WOTORE!

Michał „Kornik” Kornacki w turnieju WOTORE 5 „Krwawy Spektakl”, który odbędzie się już 29 kwietnia w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku!

Kornik pochodzi z Piaseczna i trenuje w lokalnym KS Piaseczno. Swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął od zapasów. Dyscyplinę tą trenował ponad 16 lat, która następnie popchnęła go do spróbowania swoich sił w mieszanych sztukach walki. Obecnie, poza własnymi treningami, jest również instruktorem MMA. Lata doświadczenia, warsztat techniczny i zacięcie do walki to jego główne atuty.

Michał Kornacki ma zaledwie 168 cm wzrostu, co jednak nie przeszkadza mu w żadnych rywalizacjach i bez trudu kładzie na deski większych od siebie przeciwników, zarówno na macie, jak i na ulicy. Jak pisze o sobie: „jestem niski lecz z ogromnym sercem do walki. Niski wzrost nadrabiam siłą oraz potężnym uderzeniem, które zwala z nóg”.

Znany jest głównie z walk turniejowych na gołe pięści – 2 i 3 edycji „The War”, gdzie zmierzył się m.in. z Michałem „Komandosem” Więcławskim i Krystianem Rosą. Podczas każdej z walk wyróżnia go pewność siebie, silne ciosy i kopnięcia.

[informacja prasowa]

Dodaj komentarz