McGregor atakuje Masvidala na Twitterze, ten szybko odpowiada!

Conor McGregor nie daje o sobie zapomnieć, były podwójny mistrz zaatakował dzisiaj Jorge Masvidala!

 

Popularny Irlandczyk skrytykował Jorge Masvidala za wycofanie się z walki z Leonem Edwardsem, był pretendent do pasa mistrzowskiego odpowiedział na słowa byłego podwójnego mistrza.

Masvidal miał wystąpić na UFC 269 w walce z Leonem Edwardsem, lecz był zmuszony wycofać się z walki na skutek kontuzji. Cała sytuacja nie spodobała się Conorowi McGregorowi, którą skomentował na swoim Twitterze.

 

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1458982380681707522?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1458982380681707522%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.mmarocks.pl%2Fconor-mcgregor%2Fsa-urodziny-jorge-ale-on-jest-dzika-bo-mcgregor-atakuje-masvidala-gamebred-odpowiada

Dziś są także urodzin Jorge Masvadala, który jest jednak dziwką, bo wycofał się z walki z Leonem (Edwardsem). Jebać twoją „kontuzję”, skoro podpisałeś kontrakt to walczysz. Zwakujcie ten jego pas BMF, którego zresztą nawet nigdy prawdziwie nie wygrał. Dziwka w podomce. Co to w ogóle do kurwy nędzy miało być? Podomka Versace z poprzedniego sezonu hahahaha co do kurwy?.

Jorge Masvidal odpowiedział na słowa Conora:

Sądzę, że znowu nie bierzesz leków, szczekając na niewłaściwe drzewo(tu jest Indiom) i nie denerwuj się, że twój klient miał zostać pobłogosławiony największą wypłatą w swoim życiu, a teraz nie dostajesz ani grosza od tego goscia. Jestem dla ciebie zbyt dużym mężczyzną mały człowieczku. Wracaj do walki ze starymi kolesiami w barach.

 

Jorge Masvidal nawiązał do słów prezesa UFC, Dany White’a który w przeszłości powiedział że posiadacz pasa BMF jest zbyt duży na pojedynek z byłym mistrzem kategorii piórkowej oraz lekkiej. Warto zaznaczyć że Masvidal ma za sobą starty w kategorii lekkiej.

 		

2 thoughts on “McGregor atakuje Masvidala na Twitterze, ten szybko odpowiada!

Dodaj komentarz