Mateusz Gamrot poznał rywala i datę powrotu do klatki KSW!

Mateusz Gamrot za pomocą mediów społecznościowych ogłosił wiadomość na która czekają chyba wszyscy kibice KSW, czyli swój powrót do klatki największej federacji w Polsce.

Poznaniak w ostatnim czasie bardzo mocno był łączony z Salahdinem Parnassem, czyli tymczasowym mistrzem KSW. Walka jednak nie doszła do skutku przez problemy z dopięciem kategorii wagowej, w której mieliby zmierzyć się obaj Panowie. KSW znalazło swojego podwójnemu mistrzowi jednak innego rywala, a mianowicie mocno bijącego Brazylijczyka Edimilsona Souze. Pojedynek ten jednak również nie odbył się. Cała gala w Łodzi została odwołana z powodu panującego wirusa.

Gamrot swój ostatni pojedynek w formule MMA stoczył pod koniec 2018 roku pokonując Klebera Koike Erbsta, stając się pierwszym w historii, podwójnym mistrzem KSW. Wydaję się, że już możemy odliczać tygodnie, aż znowu zobaczymy Gamera w klatce, ponieważ za pomocą insta-story czempion wyznał, że zna już swojego przeciwnika:

„Jest waleczka. Jest już chyba potwierdzona. Osiem tygodni. Niestety dwóch zawodników Polskich odmówiło, trafiła się trzecia, trzecia ofiara. Oczywiście jak się od razu dowiedziałem to pierwsza moja myśl: „easy money”, więc lecimy z nim.”

Zostało nam już tylko czekać na ogłoszenie gali, przez KSW i komunikat odnośnie rywala Polaka. Jak myślicie z kim zmierzy się Mateusz Gamrot?

Dodaj komentarz