Mateusz Borek o dalszych planach Kamila Łaszczyka oraz rewanżu z Amadeuszem

Podczas gali MB Boxing Night 15 w Zgorzelcu ekipie ”KOLOSEUM” udało się przeprowadzić wywiad z dziennikarzem sportowym Mateuszem Borkiem, w którym m.in został poruszony temat Kamila Łaszczyka.

Jak wiemy Mateusz jest menadżerem Kamila, który nie tak dawno stoczył głośny pojedynek z gwiazdą freaków- ”Amadeuszem Ferrarim”. Podczas przeprowadzanego wywiadu, dziennikarz nie omieszkał poruszyć tematu Łaszczyka i jego kolejnego starcia na freakowej gali. Na pytanie, kiedy ponownie będziemy mogli zobaczyć ”Szczurka” w Fame, usłyszeliśmy odpowiedź:

”Na razie Kamil chce wrócić do boksu. Chcielibyśmy w najbliższych kilkunastu miesiącach spróbować szans w większej walce i zobaczyć czy Kamil nadal jest w stanie walczyć z najlepszymi. Lecz prędzej czy później usiądziemy z Fame i Kamila zobaczymy ponownie w organizacji freakowej”Ponadto, Mateusz poruszył temat potencjalnego rewanżu Kamila z Amadeuszem i przyznał, że padła propozycja, tylko zostaje kwestia dogadania zasad na których ten pojedynek by się odbył, bo jak przyznaje, Amadeusz nie chce walczyć w K-1:

”My chcieliśmy K-1, ale raczej jest to niemożliwe, Amadeusz zgodzi się na rewanż, ale tylko na zasadach MMA”

 

 

Dodaj komentarz