Marlon Moraes i Shane Burgos zawalczą ze sobą jeszcze w tym roku! Jest prawdopodobna data

Dwóch byłych zawodników UFC, którzy nie tak dawno temu podpisali kontrakty z nową federacją, stanie ze sobą w szranki jeszcze w tym roku.

Jakiś czas temu, media społecznościowe na świecie obiegła informacja, że były pretendent do tytułu wagi koguciej UFC Marlon Moraes (23-10-1) powrócił z krótkotrwałej emerytury i oficjalnie zasilił szeregi amerykańskiej organizacji PFL. Kilka tygodni wcześniej, zakontraktowano również innego zawodnika prosto ze światowego potentata – Shane’a Burgosa (15-3).

Jak się dzisiaj okazało, federacja Professional Fighters League nie zamierza czekać na debiut swoich nowych reprezentantów do przyszłego roku i ich starcie odbędzie się już niebawem, najprawdopodobniej 25 listopada.

To właśnie na tę datę zaplanowano finały ligi PFL w 2022 roku, gdzie najlepsi zawodnicy z poszczególnych kategorii wagowych, zmierzą się ze sobą o ostateczny triumf w całym turnieju oraz czek na milion dolarów i prawdopodobnie właśnie na tej także gali po raz pierwszy zawalczą ze sobą Moraes oraz Burgos.

Dodaj komentarz