Marcin Wrzosek zostaje we freak-fightach! Debiut w Prime Show MMA już 9 lipca!

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek został zawodnikiem PRIME SHOW MMA i wystąpi już 9 lipca w Gdyni na PRIME 2: Kosmos. Weteran i były mistrz KSW jest kolejnym mocnym nazwiskiem zakontraktowanym na zbliżającą się galę.

Wrzosek jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Może się pochwalić imponującym dorobkiem 21 zawodowych walk w MMA, z których 14 wygrał. Podczas swojej bogatej kariery wziął udział w słynnym programie The Ultimate Fighter, w którym doszedł do półfinału. Następnie zakotwiczył w KSW, gdzie zdobył pas wagi piórkowej. Po wielu krwawych wojnach w klatce KSW, dość niespodziewanie postanowił zawalczyć z Don Kasjo w formule bokserskiej. „Polish Zombie” ostatecznie przegrał na kartach punktowych, ale wyraźnie się z tym werdyktem nie zgadzał. W ostatniej swojej walce błyskawicznie rozprawił się ze znany nad Wisłą „Psychopatą” w formule gołych pięści. Z kim i w jakiej formule zmierzy się Wrzosek na PRIME 2? Przekonamy się już niedługo.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. Na karcie walk znajdą się czołowe polskie gwiazdy, influencerzy czy sportowcy.

Aktualna karta walk:
Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs TBA
Bombardier vs Stifler
Dominika Rybak vs TBA
Jaś Kapela vs TBA
Piotr Kaluski vs TBA

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz