Marcin Różalski wraca do KSW?!

Marcin Różalski wyciągnął na światło dziennie kilka informacji odnośnie swojej sportowej przyszłośći.

 

Nie tak dawno były mistrz wagi ciężkiej KSW, Marcin Różalski oraz jego menadżer Artur Ostaszewski spotkali się z Maciejem Kawulskim. Uwieczniono to na zdjęciu, które wywołało ogrom spekulacji i domyśleń na temat sportowej przyszłości „Rożala”.

O czym rozmawiali panowie i czego dotyczyło ów spotkanie? Jarosław Świątek z portalu MyMMA.pl, zapytał o to „Różala” w najnowszym wywiadzie.

 

– Jest to tajemnica poliszynela – powiedział Marcin. – To normalne, że prędzej czy później to wyjdzie. Może inaczej: miejmy nadzieję, że wyjdzie, bo wyjdzie wtedy, jak wszystko będzie na tip-top poukładane, jak wszystko się zgra. Wtedy wszystko wyjdzie, mam nadzieję, i nie będzie żadnych przeszkód.

 

– Na pewno jest to związane z walką. Ciężko być w biurze KSW i gadać, na przykład, nie wiem, o promocji, że, kurwa, będę przedstawicielem handlowym.

 

– Rozmawialiśmy o tym. Coś tam się poprzestawiało w czasie, coś tam się pokomplikowało z życiowych przyczyn. Na tę chwilę jesteśmy już, jak to się mówi, po słowie. Zegar tyka. Jak wszystko się poukłada, to lada dzień wszystko się okaże.

 

Marcin Różalski podsumował, że wszystko ujawnione zostanie na przestrzeni miesiąca, jeżeli oczywiście umowa zostanie dopięta na ostatni guzik. Różal ostatni raz w formule MMA walczył prawie pięć lat temu, kiedy to znokautował Fernando Rodriguesa Jr., zostając mistrzem kategorii ciężkiej.

 

Dodaj komentarz