Marcin Różalski o swojej przyszłości w sportach walki

Weteran polskiej sceny sportów walki Marcin Różalski w wywiadzie dla portalu mmarocks.pl wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

44-letni ”Różal” swoją ostatnią walkę stoczył blisko rok temu na gali KSW 71. Pojedynek zdecydowanie nie poszedł po myśli Polaka, po czterech nokdaunach, Różalski uległ wówczas Errolowi Zimmermanowi. Po tym starciu nie jasna była przyszłość Marcina w sportach walki, jedni mówili o końcu kariery, drudzy natomiast o kolejnych starciach.Teraz, po kilku miesięcznych dyskusjach znamy odpowiedź na to pytanie, a brzmi ona tak:

”Gdy będzie oferta zawodnika, nie pieniądze, bo teraz wszyscy mówią- „mija X czasu i ogłaszasz, że fajnie, walczysz”. I komentarz od razu- „pieniądze się, k****, skończyły”. No to jak pieniądze mi się skończą i dostanę propozycję za dobre pieniądze, to zawalczę. Musi być dobra propozycja, z dobrym rywalem, żeby były te emocje, ta adrenalina, ta chęć stanięcia ponad to wszystko.”
Ponadto, Marcin podkreślił, że mimo wieku znajduje się aktualnie w bardzo dobrej formie:

”Jakieś wyznaczniki, progresy, nie kłamią: jestem w formie. Nawet to, że z Armanem sparowałem, z wieloma młodymi zawodnikami sparuję, czuję się, dobrze w formie”

Taka wypowiedź może nam pozwolić przypuszczać, że podczas gali KSW 71 nie widzieliśmy po raz ostatni Marcina w klatce/ringu.

 

Dodaj komentarz