Marcin Najman wraca do klatki! Zawalczy z prezesem organizacji FEN, Pawłem Jóźwiakiem!!!

Marcin Najman nie wytrzymał długo na emeryturze. Prawie pół roku po jego pożegnalnym pojedynku z Szymonem Wrześniem, dowiedzieliśmy się, że wraca do walk. Jego pierwszym przeciwnikiem po powrocie będzie prezes drugiej największej organizacji MMA w Polsce – Paweł Jóźwiak. 

O starciu włodarzy dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu organizacji MMA-Vip. Panowie będą bohaterami następnej gali MMA-Vip 3.

,,Walka wieczoru MMA-VIP 3 👇

Kości został rzucone🎲
Wielki powrót stał się faktem🔜
‼ Marcin Najman Vs. Paweł Jóźwiak ‼

!! MMA-Vip Vs. FightExclusiveNight ‼

Kto wyjdzie zwycięsko z „Pojedynku Włodarzy”⁉👇
Ta walka zostanie w pamięci bardzo długo👌”

Dla Najmana będzie to dziesiąta walka w oktagonie. Z dotychczasowych dziewięciu, trzy razy udało mu się wygrać. Pokonywał Michala Dobiasa, Piotra ,,Bonusa BGC” Witczaka oraz Dariusza ,,Lwa” Kaźmierczuka. Mimo niezbyt imponujących wyników sportowych, Najman jest niewątpliwie jedną z najbarwniejszych postaci w polskim MMA. To głównie dzięki jego walce z Mariuszem Pudzianowskim ten sport zyskał dużą popularność.

Jóźwiak zadebiutuje w klatce. Oczywiście dla prezesa Fight Exclusive Night walki nie są obce, lecz zna je z kompletnie innej strony. Teraz przekona się na własnej skórze, jak to jest toczyć pojedynki w oktagonie.

Panowie już spotkali się twarzą w twarz, co możemy zauważyć na Twitterze ,,El Testosterona”.

,,Pierwsze Face to Face za nami. Najman vs. Jóźwiak nadchodzi!” – skomentował Marcin Najman.

Jak się okazuje, nie będzie to powrót tylko na jedną walkę. Najman zmierzy się jeszcze na pewno co najmniej trzy razy. Najpierw stoczy dwumecz z Jóźwiakiem, pierwsza walka w październiku na MMA-Vip 3, a druga ma odbyć się pod banderą FEN. Ten z panów, który wyjdzie zwycięsko z dwumeczu, będzie miał prawo do zorganizowania starcia pomiędzy Jackiem Murańskim, a Marcinem Najmanem.

Możemy się też dowiedzieć, że Jóźwiak za walkę w MMA-Vip zarobi 100 000 zł. Najman za walkę w FEN ma dostać taką samą kwotę.

Dodaj komentarz