Marcin Najman tłumaczy swoje karygodne zachowanie, a organizacja Fame MMA dziękuje mu za współpracę!

Na dzisiejszej gali Fame MMA 8 w Co-Main Evencie gali zmierzyć się mieli Kasjusz Życiński i Marcin Najman. Co prawda do walki doszło, lecz jej przebieg był wprost druzgoczący. Marcin Najman najpierw z premedytacją obalił Kasjusza, żeby chwilę potem wyprowadzić kopnięcie. Oczywiście został zdyskwalifikowany, teraz tłumaczy się dlaczego to zrobił.

Marcin Najman swoje karygodne zachowanie tłumaczy tym, że Kasjusz wyrządził krzywdę jego rodzinie i on się odwdzięczył.

,,Potraktowałem go tak jak on moją rodzinę”

https://twitter.com/MarcinNajman/status/1330293141015044106?s=20

Oburzenia oprócz fanów nie kryje również sama organizacja. Fame MMA nie zamierza już dłużej współpracować z Marcinem Najmanem.

,,Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić! Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach. Tu nie zadziałał żaden „instynkt”. To była zwykła ucieczka od walki 😡🤦‍♂️
Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza, za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce ☹️ #famemma8 #słabezagranie #ucieczka #dowidzenia”

Zachowanie byłego pięściarza ciężko wytłumaczyć, lecz można powiedzieć jedno. O Marcinie Najmanie szybko nie zapomnimy.

Dodaj komentarz