Marcin Kosiak zawalczy na gołe pięści na gali BKB 36

Na zbliżającej się wielkimi krokami gali BKB 36 zaplanowanej na dzień 27 stycznia, swój kolejny pojedynek w jej barwach stoczy reprezentant Polski.

BKB, czyli Bare Knuckle Boxing to – jak sama nazwa wskazuje – brytyjska organizacja specjalizująca się w starciach na gołe pięści, która na rynku funkcjonuje już od przeszło 8 lat. 
crossorigin=”anonymous”>


Już w przyszłym tygodniu, bo 27 stycznia, odbędzie się jej 36-ta edycja, a jednym z bohaterów karty walk będzie nasz rodak – Marcin Kosiak.

35-letni reprezentant Polski od wielu lat mieszka i trenuje na Wyspach Brytyjskich, gdzie również bierze udział w walkach na gołe pięści – występował między innymi pod sztandarem takich organizacji jak Bad To The Bone czy BKB. 

Swój ostatni pojedynek, Marcin stoczył podczas gali BKB 33 w lipcu ubiegłego roku – niestety, Polak musiał uznać wtedy wyższość rywala przegrywając przez nokaut z Harveyem Dossettem.

Na nadchodzącym wydarzeniu BKB 36 swój debiut w formule na gołe pięści zaliczy również inny zawodnik z naszego kraju, były bokser kategorii ciężkiej – Kamil “Sokół” Sokołowski.

Dodaj komentarz