Podopieczny Andrzeja Kościelskiego, Makhmud Muradov wskazał rywala z którym chciałby się zmierzyć w oktagonie UFC, a jest nim jego niedoszły przeciwnik Antonio Carlos Junior.

Uzbecki zawodnik posiada aktualnie imponującą passę 13 kolejnych zwycięstw, z czego dwa ostatnie pod banderą UFC. W ostatniej walce Muradov pokonał Trevora Smitha w 3 rundzie przepięknym nokautem, za który otrzymał bonus za występ wieczoru w wysokości 50 000$.

Makhmud już wcześniej był zestawiany z Antonio Carlosem Juniorem i mieli zmierzyć się na UFC Brasilia w marcu tego roku, jednak jego przeciwnik był zmuszony do rezygnacji z pojedynku przez kontuzję. Reprezentant Ankos MMA krótkim wpisem na Facebooku, wyraził chęć ponownego zestawienia z Brazylijczykiem.

Cześć Antonio “Cara de Sapato” Jr. zauważyłem, że już wyzdrowiałeś po kontuzji i znów trenujesz, więc co Ty na to, żeby wyrównać nasze porachunki i wejść do klatki? Pokażmy wszystkim naszym fanom wielką wojnę w tej walce! Wchodzisz w to? @ mickmaynard2 @ufc @ufcrussia @ adrian1mma

Hi Antonio "Cara de Sapato" Jr. I noticed, that you have already recovered from your injury and train again so what do…

Julkaissut Makhmud "Mach" Muradov Tiistaina 19. toukokuuta 2020

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *