Maciej Kawulski odkrywa karty !! Wiemy, kiedy planowany jest powrót KSW na rynek!

Zgodnie z głosami, które już od jakiegoś czasu krążą w mediach, KSW wraca z organizacją gal! W dzisiejszym programie Oktagon Live gośćmi w studiu Mateusza Borka i Macieja Turskiego są legenda KSW – Mamed Khalidov oraz włodarz federacji – Maciej Kawulski!

Nie obyło się bez pytania o termin powrotu federacji KSW na rynek. Maciej Kawulski nie zwlekał i odkrył rąbka tajemnicy! Planowany powrót KSW jest przewidywany na przełom maja i czerwca w formacie gal studyjnych!!

Współwłaściciel KSW zdradził, że w najbliżej przyszłości wszystko będzie się przebudzać, nie tylko MMA, wiec termin jest ruchomy. Docelowo ma być to większa liczba gal w krótkim okresie zbudowana głównie o Polskich zawodników, ponieważ granice póki co pozostają zamknięte. Możliwe jest również sprowadzenie zawodników z Europy, co nie powinno być większym problemem dla federacji.

Pomysłem jest również organizacja weekendu z KSW, czyli dwie gale w jeden weekend! Możliwe, że zostanie zorganizowany mini turniej. Wszystko jest na etapach planowania, ale z pewnością fani nie będą mieli na co narzekać.

Wygląda na to, że wszystko powoli będzie wracać do normy, jednak w niespotykanym dotychczas kształcie. Bez wątpienia czeka nas wiele emocji w nowym wydaniu!

 

Dodaj komentarz