Łukasz Brzeski zmierzy się z Lorenzo Hood o kontrakt z UFC!

Według informacji podanych na twitterze przez dziennikarza Shawna Bittera, polski zawodnik wagi cieżkiej Łukasz Brzeski (8-1-1) zawalczy z Lorenzo Hoodem (12-4) o wywalczenie kontraktu z UFC podczas gali Dana White’s Contender Series, która odbędzie się 31 sierpnia. 

 

 

Amerykanin Lorenzo Hood ma 32 lata i trenuje w Team Top Notch. W zawodowym MMA stoczył dotychczas 16 pojedynków z czego 12 razy wychodził z klatki jako zwycięzca. Większość swojej kariery walczył dla małych organizacji takich jak: Valor Fighting Challenge oraz XFO. W czerwcu 2016 roku stoczył pojedynek pod szyldem organizacji WSOF, gdzie przegrał przez poddanie w 2 rundzie. Aktualnie posiada serię trzech wygranych z rzędu.

 

 

Łukasz Brzeski od 2018 roku jest zawodnikiem polskiej organizacji Babilon MMA, w której wywalczył sobie miano pretendenta do pasa mistrzowskiego dywizji ciężkiej. Walczył dla takich organizacji jak: XFN, Envio Fight Night.  Toczył pojedynki z takich fighterami jak min: Michał Kita, Ednaldo Oliveira czy Grzegorz Ciepliński.

 

WŹródło: Shawn Bitter/Twitter

Dodaj komentarz