Kolejnym uczestnikiem turnieju walk na gołe pięści, którego organizatorem jest GROMDA został ogłoszony “Lodówa”. 

Oto jak przedstawia go organizacja:

“Brutalny, potężny i szeroki puncher o nokautującym uderzeniu. Nigdy nie zraniony, zawsze idzie twardo po swoje. LODÓWA wchodzi do gry!

Bokser i bramkarz w klubie nocnym. Od zawsze w jego życiu były sporty walki. Kochający adrenalinę, ostre kobiety i duże pieniędze. Uzależniony od dobrej bójki. Żyjący według zasady: “Too fast to live. Too young to die”.

Do turnieju Gromda przygotuje go Paweł Latało oraz Hubert Szymajda z klubu GYM Lublin.

View this post on Instagram

Brutalny, potężny i szeroki puncher o nokautującym uderzeniu. Nigdy nie zraniony, zawsze idzie twardo po swoje. LODÓWA wchodzi do gry! Bokser i bramkarz w klubie nocnym. Od zawsze w jego życiu były sporty walki. Kochający adrenalinę, ostre kobiety i duże pieniędze. Uzależniony od dobrej bójki. Żyjący według zasady: "Too fast to live. Too young to die". Do turnieju Gromda przygotuje go Paweł Latało oraz Hubert Szymajda z klubu GYM Lublin. _____ GROMDA: Walki na gołe pięści. 👊 Nie ma miękkiej gry. #gromda #gołepięści #krwawysport #walki #waleczni #honorowi #krwawewalki #krwawysport #boks #Bareknuckle #boxing #strelka #BareknuckleBoxing #fight #кулачныйбой #wytatuowany #fistfight #openweight #gymlublin #fightnightround5 #nogloves #bkf #boxing #boxinggym #combatsports #bloodsport

A post shared by Gromda (@gromda.tv) on

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *