Lil Masti zmierzy się z Zusje na szalonych zasadach!

High League odkrywa kolejne karty i trzeba przyznać, że jak na trzecią galę, dotychczasowa rozpiska prezentuje się bardzo ciekawie. Do tej pory wiedzieliśmy o dwóch walkach, a dzisiaj federacja poinformowała nas o kolejnym zestawieniu w formule, której jeszcze w polskim świecie freak-fightu nie było.

Aniela Bogusz 4 czerwca w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie stanie naprzeciwko Zusje na szalonych zasadach boksu birmańskiego. Lethwei to formuła podobna to tajskiego boksu, jednak tutaj dozwolone są również uderzenia głową. Zawodnicy toczą pojedynek mając na dłoniach jedynie tejpy.

Dla Zusje będzie to pierwszy pojedynek bod banderą High League. Do tej pory stoczyła 4 walki w Fame MMA, wygrywając dwie z nich. Ostatni raz widzieliśmy ją w klatce 20 listopada ubiegłego roku. Pokonała wówczas przez jednogłośną decyzję sędziów Martę Rentel.

Lil Masti stoczyła już jeden pojedynek w High League. Na pierwszej gali pokonała byłą mistrzynię świata w boksie Ewę Brodnicką. Swoje pojedynki toczyła również w organizacji FEN, gdzie pokonała Adriannę Śledź w zaledwie 17 sekund, oraz w Fame, gdzie zdobyła pas mistrzowski pokonując Martę Linkiewicz.

Aktualna karta walk High League 3:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel

Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika

Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)

Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA

Dodaj komentarz