„Liczę na zwolnienie z KSW i rozwój w UFC”- Dricus Du Plessis żąda rozwiązania kontraktu z KSW!

Były mistrz KSW Dricus Du Plessis chce rozwiązania kontraktu z KSW. Uważa, że relacje z polską organizacją mocno się pogorszyły i zamierza on przejść do UFC!

Dricus to były mistrz organizacji KSW  w kategorii półśredniej. Dla największej polskiej organizacji stoczył 4 pojedynki z czego 3 wygrał. Afrykaner w wywiadzie dla MMAjunkie.com zdradził, że jego relacje z KSW od dłuższego czasu mocno się pogarszają.

Popularny „Stillknocks” zdradził, że otrzymał on ofertę walki dla UFC. Jednak na przeszkodzie do tego stoi wciąż aktualny kontrakt z KSW:

„Kiedy wróciłem z USA, otrzymałem różne oferty. W końcu dowiedziałem się, że nadal obowiązuje mnie kontrakt z inną firmą. Na dodatek nie chcą mnie wcześniej puścić, a przecież już tak robili, przykładem jest David Zawada.”

Dricus zdradził również, że jego relacje z KSW od dawna się pogarszają i ze względu na to oczekuje na natychmiastowe zwolnienie:

„Bardzo mi przykro, że moje relacje z KSW nie poszły w dobrą stronę. Od zawsze mieliśmy dobre stosunki. Liczę na wcześniejsze zwolnienie i rozwój w UFC. Chcę budować sobie karierę w tej organizacji jak najszybciej. W tym momencie marnuję swój czas, tak samo druga strona.

Dodaj komentarz