,,Leda” chętny na walkę z Jurkowskim!

Konflikt obu panów rozpoczął się po walce ,,Ledy” z Adrianem Bartosińskim, po której Piotrek przegrał w trzeciej rundzie przez nokaut. Po walce reprezentant ,,Shark Top Team” wymiotował, co skomentować postanowił ,,Juras”. ,,Leda” odniósł się do słów Jurkowskiego i tak się zaczęło… (artykuł z twittem Łukasza i postem Walawskiego znajdziecie -> tutaj.)

Były mistrz KSW odpowiedział nie tylko na swojej relacji na Instagramie, lecz również pod postem Piotrka. Właśnie tam doszło do wymiany zdań zawodników. ,,Leda” w odpowiedzi wyraził chęć zmierzenia się z Jurkowskim.

,,Leda” toczy pojedynki w wadze średniej, lecz jest gotów na pójście do kategorii wyżej, aby zawalczyć z Jurkowskim. ,,Juras” postanowił uspokoić młodszego zawodnika.

Walawski jednak dalej zaznaczał chęć stoczenia pojedynku z Łukaszem Jurkowskim i ponownie skrytykował sytuację, w której ,,Juras” nie wyszedł do drugiej rundy w walce z Martinem Zawadą z powodu kontuzji.

Łukasz postanowił zakończyć tę kłótnię.

 

Raczej mało prawdopodobne, aby doszło do takiej walki, ponieważ Panowie są w różnych momentach swojej kariery. Piotrek to młody chłopak, który największe walki ma jeszcze przed sobą. ,,Juras” natomiast to pierwszy mistrz KSW i weteran organizacji, który jak sam mówi, że każde jego wejście do klatki może być ostatnim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz