„Łapałeś powietrze rękami, a na koniec się poddałeś.”- Khabib odpowiada na wpis Conora!

Były podwójny mistrz ostatnio bardzo uaktywnił się w mediach społecznościowych. Na swoim twitterz zrugał m.in Justina Gaethje czy Dustina Poriera. Swoją frustrację wylał także na Khabiba Nurmagomedova. Mistrz w mocnych słowach odpowiedział na wpisy Irlandczyka.

Conor i Khabib mieli okazję mierzyć się ze sobą podczas UFC 226. Wtedy górą był Rosjanin, poddając Irlandczyka w 4 rundzie. Od tamtej pory McGregor stoczył jedną walkę z Donaldem Cerronem, którą wygrał przez efektowny nokaut.

W ostatnim czasie Irlandczyk opublikował wpis, w którym zarzucił aktualnemu mistrzowi, że przynosi wstyd prawdziwej walce:

Khabib, jesteś absolutnie żenujący! Przerażony, chowający się szczur, tak jak zawsze. Powiedziałem to już wiele razy, tak zdarzyło się również już wiele razy. Przez szybę potwierdziliśmy to co było od zawsze wiadome. „Bez komentarza” LOL. Przynosisz wstyd prawdziwym walką.

Mistrz szybko odpowiedział na wpis McGregora:

Przytulałem nogi? Zapomniałeś jak Cię posłałem na matę ciosem czy piszesz tweety pijany? Pokonałem Cię w stójce, rozdarłem Cię w zapasach i zniszczyłem Cię w paterze. Zrobiłem, że łapałeś powietrze rękami, a na koniec się poddałeś. Nie zapomnij swoich słów: „to tylko biznes”.

Dodaj komentarz