Kto następny dla ‘Pudziana’?

Po sobotnim, błyskawicznym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego z ‘Bombardierem’, Polak otrzymał wiele wyzwań od potencjalnych rywali.

Reprezentant WCA w sobotnim starciu na KSW 64 już w 18 sekund „zgasił światło” senegalskiemu zapaśnikowi. Szybkim skończeniem przeciwnika, Polak wspiął się na sam szczyt rankingu najczęściej nokautujących zawodników w historii KSW.

Przed walką obu fighterów mówiło się o ich potencjalnym rewanżu na senegalskiej ziemi, lecz obrót sobotniego pojedynku prawdopodobnie wyklucza tę opcję.

Główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów – Mirosław Okniński nawołuje do drugiego boju pomiędzy Szymonem Kołeckim a Mariuszem Pudzianowskim.

Gratulacje dla Pudziana piękne KO teraz na pewno dojdzie do rewanżu Pudzian vs Kołecki. Wtedy Pudzian nie przegrał tylko kontuzja była. Namówić Koleckiego żeby zgodził się na walkę. Pudzian zrobił postęp.

Do rewanżu nawoływał również Bośniak – Erko Jun.

Zrobimy to ponownie Pudzian? To jest to, co ludzie naprawdę chcą zobaczyć! Mam rację?

Na odpowiedź Pudzianowskiego nie trzeba było długo czekać.

Popularny Erko Jun rzucił ponownie wyzwanie Pudzianowi do walkę hymmm? Co Wy o tym myślicie kibice?

Zainteresowanie walką wykazał także aktualny mistrz wagi ciężkiej – Phil De Fries.

Jest kilku innych w kolejce i szanuję ich title shota, ale kto chciałby pewnego dnia zobaczyć to starcie?

W grę wchodzi także starcie z Alexandru Lungu. Rumun był zawodnikiem rezerwowym w pojedynku Pudzianowskiego z Bombardierem. Fighter swoje ostatnie boje toczył w kickboxingu, a w MMA zbudował rekord osiemnastu zwycięstw do pięciu porażek.

Dodaj komentarz