Kontrowersyjny zawodnik MMA chce walki z Mateuszem Murańskim!

Mateusz Pogudz to profesjonalny zawodnik MMA, który posiada rekord 5-5. Walczył z takimi zawodnikami jak Robert Bryczek czy Rafał Haratyk, dwukrotnie próbował sięgnąć po pas PLMMA.

Mateusz Murański to jedno z głośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy, nacechowana emocjonalnie walka z Arkiem Tańculą, zwycięskie dwa starcia jednego wieczoru z Warszawskim Dresikiem przez decyzję oraz chwilę później z Mielonidasem przez KO.
„Pogi” w ostrych słowach, słowach wypowiedział się na temat Mateusza Murańskiego:

Jest dla mnie zwykłą ciotą bez pokrycia, starego Murańskiego nie będę bił, bo nie bije starszych ludzi, Mirek wystawi swojego najbardziej kontrowersyjnego zawodnika z 2009 r. vs najbardziej kontrowersyjny zawodnik 2021 r., wyjaśnijmy konflikt Okniński vs Murański.

Pogudz oprócz wyjaśnienia konfliktu Mirek Okniński vs. Jacek Murański chce sprawdzić sportową stronę młodego 'Murana’:

Warunki mamy te same, ta sama waga oraz wzrost, do tego dochodzi jeszcze konflikt mojego starego trenera z twoim ojcem, chciałeś sportowej walki? Jestem, czekam.

Mateusz Pogudz ostatni raz w zawodowym MMA wystąpił 15 kwietnia 2016 r. gdzie wygrał z Konradem Chałko. Mateusz Murański posiada passę dwóch zwycięstw z rzędu.

Dodaj komentarz