Kolejny Super Fight ogłoszony na Wotore 2!

Podczas turnieju Wotore 2 odbędą się trzy Super Fighty. Właśnie dowiedzieliśmy się o drugim z nich. W walce zmierzy się uczestnik pierwszego turnieju Wotore, Damian Majewski, naprzeciwko którego stanie podopieczny Mirka Oknińskiego i młodszy Michała Oleksiejczuka, Cezary.

O starciu poinformowało Wotore na swoim Instagramie.

,,🔥 Na WOTORE 2 odbędą się trzy SuperWalki poza turniejem. Oto drugie elektryzujące zestawienie 💪 Dwóch młodych i walecznych wojowników zetrze się na arenie WOTORE w pojedynku na gołe pięści 💢
Damiana Majewskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Swój charakter pokazał już w pierwszej edycji i jesteśmy pewni, że gdyby nie wypchnięcia z areny, turniej mógłby skończyć się dla niego inaczej 🏆 Cezary to zdeterminowany i ambitny młodszy brat słynnego Lorda, zdobywający doświadczenie pod okiem trenera Mirka Oknińskiego
Będzie iskrzyło ⚡ Nie możemy się doczekać! 🙌 @lukaszparobiec, może zawalczysz ze zwycięzcą? 👊”

Pod koniec opisu Wotore zachęca Łukasza Parobca do walki ze zwycięzcą pojedynku, Parobiec w komentarzu zgodził się na walkę z dwoma uczestnikami tej walki jednego wieczoru.

,,Oczywiście z wielką przyjemnością, mało tego ja mogę jednego wieczoru stoczyć pojedynek z oby dwoma zawodnikami 🤜🤛👊👊👊”

Majewski pierwszego turnieju nie może zaliczyć do udanych, ponieważ w pierwszej walce odpadł z Markiem Samociukiem, późniejszym zwycięzcą całego turnieju. Obaj zawodnicy stoczyli 6 zawodowych walk w MMA, Oleksiejczuk wygrał 4 z nich, Majewski zwyciężył 2 pojedynki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz