Klaudia Syguła po raz drugi zawalczy w organizacji Armia Fight Night

Klaudia Syguła (0-1) po raz drugi zawalczy w klatce Armia Fight Night!

 

Kolejnym nazwiskiem zasilającym kartę walk gali Armia Fight Night Special Edition jest reprezentantka klubu Ankos MMA, wcześniej trenująca w Shark Top Team – Klaudia Syguła. Łodzianka na swoim koncie ma Mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wice Mistrzostwo Europy w amatorskim MMA oraz udział w Mistrzostwach Świata w Bahrajnie. Walczyła również na gali Wotore 2 w maju 2020 roku, wówczas w pierwszej rundzie pokonała Karolinę Sobek. Podczas ostatniej edycji gali AFN w styczniu tego roku zawodniczki spotkały się ponownie walcząc w formule MMA – w zawodowym debiucie Syguła musiała uznać wyższość swojej rywalki. W przeszłości trenowała z takimi zawodniczkami jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus.

Zawodniczka Ankosu jest mocno zmotywowana, aby dopisać sobie wygraną w zawodowym rekordzie. O tym, z kim skrzyżuje rękawice Klaudia Syguła dowiemy się już niebawem, zaś o tym, czy jej ręka powędruje ku górze w geście zwycięstwa dowiemy się już 8 maja.

 

O gali Armia Fight Night Special Edition
Kolejna – specjalna edycja gali Armia Fight Night odbędzie się 8 maja. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Dziewięć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku. Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Co organizacja przygotowała dla swoich kibiców na specjalną edycję? O tym dowiemy się już wkrótce. Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

 

Dodaj komentarz