Kingpyn Boxing: Turniej High Stakes i szczegóły walki Filipek vs. Nunes!

KINGPYN BOXING: EKSCYTUJĄCY TURNIEJ HIGH STAKES
High Stakes to pionierski światowy turniej bokserski dla influencerów, składający się z trzech etapów i gromadzący największe gwiazdy sceny. W rywalizacji udział wezmą 8 mężczyzn i 8 kobiet, którzy zmierzą się w swoich kategoriach wagowych. Łączna liczba obserwujących uczestników wynosi imponujące 210 milionów. Celem zawodników jest zdobycie tytułu mistrza, co uczyni zwycięzcę jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w tej dziedzinie.

Whindersson Nunes gotowy do starcia z polskim raperem Filipek na arenie OVO Arena Wembley

Niezwykłe spotkanie czeka na fanów w londyńskiej OVO Arena Wembley 22 kwietnia 2023 roku. Whindersson Nunes, brazylijska gwiazda internetowa, zmierzy się z utalentowanym polskim raperem Filipkiem (Filip Jan Marcinek) podczas turnieju Kingpyn High Stakes Tournament.Filipek, który zasłynął jako freestyler i autor tekstów, zdobył swoje pierwsze laury w bitwach freestyle’owych, dwukrotnie wygrywając WBS (2014, 2015) oraz trzykrotnie stając na podium Bitwy o Południe (2018, 2022, 2023). Dodatkowo, artysta może pochwalić się zwycięstwem w WBW (2015). Marcinek zdobył również uznanie jako zawodnik sportowy, występując na galach Fame MMA, gdzie pokonał rywali takich jak Patryk „Ryba” Karasi, Łukasz „Tomb” Imiełowski, Michał „Sobota” Sobolewski czy Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Filipek odnotował techniczny nokaut w starciu z Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczukiem, choć nie udało mu się pokonać Roberta Karasia w kolejnej walce. Teraz jednak, polski raper stanie do rywalizacji z Whinderssonem Nunesem w ćwierćfinale prestiżowego turnieju. W przypadku zwycięstwa, Nunes będzie miał szansę zmierzyć się z King Kennym lub My Mate Nate w półfinale zawodów. To zdecydowanie wydarzenie, którego nie można przegapić!

WHINDERSSON NUNES: PRYMUS BOKSU WŚRÓD INFLUENCERÓW

Whindersson Nunes to brazylijska gwiazda YouTube, która zdobyła sławę dzięki błyskotliwym skeczom komediowym i humorystycznym filmom. W ostatnich miesiącach Nunes przyciągnął uwagę mediów swoim zainteresowaniem boksem oraz pragnieniem rywalizacji w świecie Influencer Boxing. Debiut Nunesa na ringu miał miejsce w 2021 roku, kiedy to stawił czoło brazylijskiemu bokserowi zawodowemu Acelino „Popo” Freitasowi. Walka zgromadziła ponad 30 milionów widzów.

Nunes podpisał kontrakt na wiele walk z Kingpyn Boxing w ramach turnieju High Stakes. Mimo że planowana walka z amerykańskim youtuberem Loganem Paulem ostatecznie nie doszła do skutku, Nunes nie zrezygnował ze swojego celu zdobycia tytułu w Influencer Boxing.

Dla polskiej publiczności transmisja z polskim komentarzem Mateusza Kaniowskiego oraz Filipa Bątkowskiego będzie dostępna na stronie KingPyn.pl. Cena dla polskich widzów została obniżona względem innych rynków i wynosi 29,99. Zapraszamy na transmisję już w tę sobotę o godzinie 20:00.

ĆWIERĆFINAŁ

Turniej High Stakes zainaugurują emocjonujące ćwierćfinały, które odbędą się 22 kwietnia 2023 roku w prestiżowej londyńskiej OVO Arena Wembley. Hala pomieści 12 500 widzów i jest drugim co do wielkości obiektem w Londynie, ustępując jedynie O2 Arena.

Pierwsza runda turnieju przyniesie widowiskowe pojedynki między największymi gwiazdami sceny. Wśród nich długo oczekiwana walka rewanżowa Anesona Giba z Austinem McBroomem.

-Informacja prasowa.

 

Dodaj komentarz