Kevin Szaflarski ma propozycję od UFC!

UFC zainteresowało się kolejnym Polakiem! Na liście życzeń Amerykanów znalazł się Kevin Szaflarski. Polak miał wejść na zastępstwo na jednej z gal UFC.

Informację zdradził nam trener Mirosław Okniński w wywiadzie, który pojawi się już jutro. Trener Okniński przyznał, że prowadzone są rozmowy na linii Kevin Szaflarski- UFC.

,,Na stole była już oferta walki z UFC dla Kevina. Była sytuacja taka, że wysłali tę ofertę, lecz tam jest inny czas. Kevin przyjął ofertę, ale już był znaleziony przeciwnik, Kevin miał wejść tam na zastępstwo. Nie wiem jak walki w Babilonie, bo Kevin ma już propozycje z UFC.”

Mirosław potwierdził, że Szaflarskim interesuje się największa organizacja na świecie. Byłby to drugi zawodnik z Akademii Sportów Walki Wilanów, który zasiliłby szeregi UFC.

Kevin jest aktualnie na fali 9-ciu zwycięstw z rzędu, tylko jedna walka zakończyła się decyzją. Jeden pojedynek w swojej karierze Szaflarski przegrał, ponieważ doznał kontuzji. Nic dziwnego, że dzięki znakomitej passie zwycięstw zainteresowało się nim UFC.

 

Dodaj komentarz