Karta walk HIGH League 3 w komplecie! PPV już w sprzedaży

Pełna karta walk HIGH League 3 została już ogłoszona! 4 czerwca w ERGO ARENIE dojdzie do kolejnej wielkiej gali Malika Montany. PPV już w sprzedaży na HighLive.TV. Bilety dostępne na Eventim.pl.
Do rozpiski dodane zostały dwa pojedynki otwierające galę. Zmierzą się w nich Mateusz „Tarzan” Leśniak z Pawłem „Scarface’em” Bombą oraz Przemysław „Kolar” Kolarczyk i Alan „Alan Człowieku” Godziński.
“Tarzan” wystąpił na HIGH League 2, gdzie, mimo że przegrał z Konradem Karwatem, zaprezentował się ze świetnej strony. Walkę przyjął na dzień przed galą! Jego konkurent, “Scarface”, to charakterny wojownik z Gdańska. Szykują nam się trójmiejskie derby w ERGO ARENIE.
“Kolara” wszyscy pamiętają z pierwszej edycji, gdzie skonfrontował się z Jakubem Nowaczkiewiczem. Jego rywal, “Alan Człowieku”, to debiutujący w MMA charyzmatyczny raper.
W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel.
Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. W klatce nie czeka na niego łatwe zadanie. Jego rywal, jeden z najsłynniejszych polskich influencerów, wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League.
W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „Robur WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Uwaga, headshoty dozwolone! Kolejny konflikt w klatce wyjaśnią też Denis „Bad Boy” Załęcki i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.
HIGH League 3 to osiem niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.
Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
LETHWEI: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński
Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Dodaj komentarz