Karolina Owczarz wystąpi w finałowym odcinku „Tylko Jeden”

Była dziennikarka Polsatu Sport, a obecnie niepokonana zawodniczka KSW wystąpi w ósmym odcinku reality show „Tylko Jeden”. Finał programu będzie utrzymany w konwencji studyjnej gali MMA, a Karolina Owczarz będzie gospodynią studia telewizyjnego.

Karolina Owczarz w Polsacie Sport była reporterką i prowadzącą serwisy informacyjne. Zajmowała się głównie sportami walki z racji swojej młodzieżowej kariery pięściarskiej. Po drugiej stronie kamery wytrzymała jednak tylko kilka lat i postanowiła wrócić do czynnego uprawiania sportu. W 2018 roku stoczyła swoją pierwszą walkę w KSW, a rok później dwie kolejne. Za każdym razem opuszczała klatkę jako zwyciężczyni. Znajomość zarówno świata fighterów, jak i dziennikarzy sprawia, że producenci „Tylko Jeden” zaprosili ją do współpracy przy odcinku finałowym. Jednak jest jeszcze jeden aspekt, który czyni z Karoliny Owczarz idealną kandydatkę do roli, jaką będzie pełniła w programie.

– Miałam przyjemność brać udział w tego typu programie w Meksyku, w edycji bokserskiej. Była to najpiękniejsza przygoda mojego życia – wspomniała była dziennikarka.

Chodzi oczywiście o program „Todas contra Mexico”, w którym uczestniczyła w 2011 roku. W programie brało udział 16 pięściarek z całego świata, a stawką była nagroda pieniężna w wysokości 100 000 dolarów. W piątek Karolina Owczarz nie będzie jednak walczyć, a przepytywać swoich gości. Oprócz prowadzącej „Tylko Jeden” Blanki Lipińskiej oraz Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego z KSW, w studiu telewizyjnym zasiądzie wiele innych osób związanych z „Tylko Jeden” oraz MMA. Ich dyskusje będą przeplatane materiałami filmowymi, podsumowującymi wszystkie wydarzenia z pierwszego sezonu „Tylko Jeden”. Punktem kulminacyjnym ósmego odcinka będzie rzecz jasna walka Tomasza Romanowskiego i Marcina Krakowiaka o zawodowy kontrakt z KSW wart 200 000 złotych.

Finałowy odcinek reality show „Tylko Jeden” w piątek o 21:50 w Polsacie.

WIĘCEJ MATERIAŁÓW WIDEO ORAZ INFORMACJI O PROGRAMIE W DARMOWEJ APLIKACJI! ŚCIĄGNIJ TUTAJ: https://onlyone.page.link/instalacja

Dodaj komentarz