Karol Kutyła i Szymon Rakowicz zawalczą ze sobą na gali Babilon MMA 29

Powoli zapełnia się karta walk czerwcowej gali Babilon MMA 29. Dzisiaj ogłoszone zostało kolejne starcie.

10 czerwca w Radomiu, będzie miała miejsce kolejna, dwudziesta dziewiąta już edycja organizacji Babilon MMA. Dotychczas ogłoszone zostały cztery pojedynki, a dzisiaj do karty walk dodano nowe, piąte zestawienie.

W oktagonie spotkają się dwaj zawodnicy walczący w kategorii piórkowej, ulubieniec lokalnej publiczności i reprezentant Radomskiego Klubu Taekwondo – Karol Kutyła (6-3) oraz trenujący w Inżbud Rybnik-Octagon Żory Szymon Rakowicz (2-2)

https://www.instagram.com/p/CdYupCfMC-f/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Kutyła w federacji Tomasza Babilońskiego walczył już pięciokrotnie, odnosząc tylko jedną porażkę – z Hubertem Lottą (3-2) podczas gali o numerze 25. Ostatnio byliśmy świadkami jego debiutu za granicą, gdyż w marcu bieżącego roku podjął wyzwanie i stoczył bój z Romanem Paulusem (8-1), wchodząc na zastępstwo podczas gali OKTAGON Prime 5. Polak jednak musiał uznać wyższość rywala.

Dla Szymona Rakowicza, nazwisko wyżej wymienionego Paulusa nie jest obce, ponieważ on również swoją ostatnią walkę stoczył właśnie z utalentowanym Słowakiem i podobnie jak Kutyła – musiał dopisać do swojego konta porażkę. Podczas nadchodzącej potyczki, Żorzanin zadebiutuje w organizacji Babilon MMA.

Dodaj komentarz