Kamil Minda podpisał kontrakt z organizacją Real Fight Arena!

Nowo powstała czesko-słowacka organizacja Real Fight Arena, ogłosiła dzisiaj zakontraktowanie nowego zawodnika. To dobrze znany Polak.

W marcu bieżącego roku, na rynku europejskiego MMA niespodziewanie pojawiła się nowa konkurencja w postaci powstałej na Słowacji federacji RFA. Do tej pory, udało się im zorganizować 3 wydarzenia, z każdym kolejnym prezentując nam coraz to bardziej znane nazwiska.

Dzisiaj w swoich mediach społecznościowych, ponownie poinformowali o nowym nabytku, którym jak się okazało został doświadczony, polski zawodnik wagi ciężkiej – Kamil Minda (7-3)

https://www.instagram.com/p/CipFFRCo76e/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Trenujący na co dzień pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów 37-latek, występował ostatnio w bezpośredniej konkurencji RFA – czeskim OKTAGON MMA, gdzie stoczył cztery pojedynki.

W kuluarach mówi się o potencjalnej walce z niepokonanym do tej pory Słowakiem – Štefanem Vojčakiem (4-0) który według czesko-słowackich mediów, jest pierwszym kandydatem do historycznej, pierwszej walki o pas wagi ciężkiej federacji RFA.

Najbliższa gala organizacji – RFA 4, odbędzie się już 8. października, w Koszycach na Słowacji.

https://www.instagram.com/p/Cip0m78ttKJ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Dodaj komentarz