Już dziś pierwsza konferencja High League!

Organizacja Malika Montany z miejsca stała się mocnym graczem na scenie freakowej poprzez angaże, których dokonali włodarze.

Karta walk pierwszej edycji High League została niemalże w pełni ujawniona, lecz w dalszym ciągu pozostaje wiele niewiadomych. W najważniejszych pojedynkach imprezy dostaniemy dwa starcia pań. W main evencie Natalia ‘Natsu’ Karczamrczyk zmierzy się z Lexy Chaplin. Batalia jest okrzyknięta wojną między ‘Team X 1’, a ‘Team X 2’. Inną pasjonującą walką będzie ta z udziałem Anieli ‘Lil Masti’ Bogusz z wielokrotną mistrzynią boksu – Ewą Brodnicką. Jeśli mowa o dużych starciach nie można zapomnieć o pojedynku w wadze ciężkiej pomiędzy ‘Łazarskim Wojownikiem’ – Bonusem BGC oraz królem Twitcha – Jakubem ‘Japczanem’ Piotrowiczem. Emocji nie zabraknie!

Gala High League odbędzie się 28 sierpnia w Ergo Arenie. Już dziś będziemy mogli obejrzeć pierwszą konferencję przed imprezą. Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale YouTube – High League. Rozpocznie się o godzinie 20 w Centrum E10 w Warszawie. Wydarzenie poprowadzi ‘Pan Pawłowski’.

Dodaj komentarz