„Juras” kończy konflikt z „Ledą”

Wydaję się, że najgłośniejszy konflikt w ostatnich dniach na naszym rodzimym podwórku MMA, pomiędzy „Jurasem”, a uczestnikiem programu „Tylko Jeden” Piotrem Walawskim dokonał żywota. 

Panowie przez kilka ostatnich dni nie szczędzili sobie uszczypliwości. Wszystko zaczęło się od wpisu „Jurasa” po walce „Ledy” i od tego momentu zapoczątkowała się mini-wojna w mediach społecznościowych. Całość zakończyć postanowił Warszawiak, który krótkim wpisem za pomocą Instagrama przyznał, że nie potrzebnie wywołał całą sytuację i zapowiedział, że w przyszłości postara się bardziej ważyć słowa.

„Ostatnio za dużo rzeczy biorę do siebie emocjonalnie. No taki już jestem i za każdym razem jak obiecuje sobie, żeby to zmienić zawsze w coś wdepnę. Tak było i w ostatni weekend. Sam zacząłem, zostałem skontrowany, niepotrzebnie brnąłem dalej. Punkt dla Piotra. Postaram się następnym razem bardziej przemyśleć konsekwencje moich słów, bo ważą więcej niż sam sobie zdaje z tego sprawę. Robię dalej swoje. Dzięki za pstryczka w nos internecie i za dobre słowo też. To w sumie tyle.Peace Love MMA👊🏻 P.S chcesz odpowiedzi internauto? Pisz tak jakbyś sam chciał być traktowany. Inaczej nie mam żadnego obowiązku odpisywać, a ewentualnie uwolnię Cię od moich social mediów.”

 

https://www.instagram.com/p/B_iO_c7p34U/?utm_source=ig_web_copy_link

Jeśli kogoś ominął konflikt obu Panów to zapraszamy do nadrobienia zaległości:

-> Źle znosisz krytykę? Może lepiej zabrać się do pracy niż szukać fejmu moją osobą”- “Juras” odpowiada Piotrowi Walawskiemu!

-> ,,Leda” chętny na walkę z Jurkowskim!

Dodaj komentarz