Jon Jones wygrałby z Tysonem Furym w boksie?! Odważna opinia byłego rywala „Bonesa”!

Jon Jones wygrałby z Tysonem Furym w boksie?! Odważna opinia byłego rywala „Bonesa”!

Według ostatnich doniesień UFC pracuje nad zestawieniem Jona Jonesa (26-1, 1 N/C) z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej, Francisem Ngannou (17-3) na UFC 285. Ngannou miałby wrócić do zdrowia w marcu, a sam Jones przygotowuje się do przejścia do wagi ciężkiej od 2020 roku. Były pretendent do pasów dywizji średniej i półciężkiej, Chael Sonnen (31-17-1) poszedł o krok dalej i oznajmił, iż postawiłby nawet na wygraną Jonesa w boksie z Tysonem Furym (32-0-1, 23 KO)!

 

W filmie dodanym na swoim kanale na Youtube, Sonnen dyskutował na temat przejścia „Bonesa” do wyższej kategorii wagowej. „American Gangster” pochwalił Jona i jak sam przyznał postawiłby nawet na wygraną Jonesa w walce bokserskiej z Tysonem Furym!:

„Postawiłbym na Jona Jonesa za każdym razem. Mogę przegrać pieniądze, ale postawiłbym na niego za każdym razem. Nie przesadzam, taka jest prawda. Jeśli Jon byłby jutro w Abu Dhabi i walczyłby z Gordonem Ryanem, postawiłbym na Jonesa. Jeśli miałby zawalczyć w wadze ciężkiej w boksie z Tysonem Furym, postawiłbym na Jonesa.”

Jon Jones i Chael Sonnen mierzyli się już ze sobą podczas UFC 159 w 2013 roku. Wówczas „Bones” pokonał Sonnena przez TKO w pierwszej rundzie i tym samym obronił pas kategorii półciężkiej, który w tamtym momencie posiadał.

Cały film Chaela Sonnena możecie znaleźć poniżej:

Dodaj komentarz