Jon Jones chce walki z Błachowiczem!

Wciąż pozostaje niewiadome z kim w następnej obronie pasa mistrzowskiego zawalczy Jones. W kolejce znajduję się aktualnie dwóch zawodników: Dominick Reyes i Jan Błachowicz. Popularny „Devastator” w ostatniej walce stoczył niesamowicie widowiskową i równą walkę z „Bonesem”. Jan za to jest na fali trzech zwycięstw z rzędu z tego dwóch przez efektowne nokauty. Mimo sukcesów Polaka do tej pory wszystko wskazywało na to, że w następnej obronie, Jones, stanie do rewanżu z Reyesem. Sam szef UFC Dana White mówił, że będzie dążył do ponownego zestawienie zawodników. Jednak… W ostatnim czasie bardzo ciekawe słowa dla ESPN.com wypowiedział dziennikarz Ariel Helwani.

,, Spotkałem Dominicka Reyesa w ostatni weekend w Las Vegas – napisał Kanadyjczyk. – Wydawał się sfrustrowany. Powiedział, że UFC chce zestawić rewanż, ale Jones naciska na walkę z Janem Błachowiczem.”

To bardzo dobry znak przed nadchodzącą walką Polaka. Jak wiadomo nikt nie ma tak ważnego słowa w kwestii następnej walki jak sam mistrz Jon Jones.

Dodaj komentarz