Były mistrz dwóch kategorii wagowych Daniel Cormier twierdzi, że porażka ze Stipe Miocicem była dla niego najboleśniejszą przegraną. Twierdzi także, że jest dużo lepszym zawodnikiem od Chorwata i nigdy nie powinien dopuścić do przegranej.

Daniel Cormier od dłuższego czasu bardzo mocno nalega na rewanż ze Stipe Miocicem. Panowie stawali dwukrotnie naprzeciw siebie. Teraz popularny „DC” domaga się rozstrzygnięcia w trylogii po czym zamierza przejść na sportową emeryturę.

„DC” w wywiadzie na MMAjunkie zdradził, że według niego jest o wiele lepszym zawodnikiem niż Stipe. Powiedział także, że porażka z Chorwatem sprawiła mu najwięcej bólu:

„Jestem lepszym zawodnikiem niż Stipe Miocic. Nigdy nie powinienem z nim przegrać. To jest coś czego najbardziej żałuję. Przegrałem z Jonem Jonsem, bo był lepszy. Stipe jednak nie jest lepszy. Przegrana z nim to coś co będe żałował do końca życia, i pozwala mu to na zdobycie historii. To nigdy nie powinno się wydarzyć’

Najprawdopodobniej trzecia walka Cormiera z Miociem będzie jego ostatnią w karierze. lecz później „DC” planuje dalej pracować dla UFC.

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment