Jędrzej Durski vs. Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski na WOTORE 6

Były mistrz federacji Krwawy Sport – Jędrzej Durski vs. Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski na WOTORE 6 Wielki Rewanż. Gala odbędzie się 21 października w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie. Czy „Polski Wiking” odbudował się po porażce z Pawełem „Venomem” Kubielasem?
Jędrzej Durski to zawodnik, który w formule K1 stoczył ponad 50 walk. W 2020 roku został mistrzem federacji Krwawy Sport, w walce o tytuł znokautował Dariusza Rutkiewicza. Doświadczony, twardy i agresywny zawodnik, który zawsze daje dobre widowisko.
Skrót walki o tytuł z Dariuszem Rutkiewiczem:

Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski

 

Trenuje od 8 roku życia, inspiracje czerpał od Bruce Lee i filmów o sportach walki, które oglądał na VHS. Walczył dla ACB MMA i TFL. Pracuje na bramkach w dyskotekach, a w walkach ulicznych radzi sobie nawet z kilkoma przeciwnikami naraz. Obecnie trenuje w Arachionie Morąg, sparuje z najlepszymi w Arachionie Olsztyn. Na arenie WOTORE zadebiutował w turnieju Wotore 5, przegrywając swoją walkę z Pawłem „Venomem” Kubielasem. W kolejneJ odsłonie bardzo chce pokazać swój potencjał. Jest dynamicznym i eksplozywnym zawodnikiem, dla którego zasady WOTORE są naturalnym środowiskiem.

 

Walka Pawła „Polskiego Wikinga” Gołębiewskiego z Pawłem „Venomem” Kubielasem podczas WOTORE 5 Krwawy Spektakl:

Dodaj komentarz