Jarosław Lech przed pierwszą obroną mistrzowskiego pasa. Rywalem obecny zawodnik KSW – Tom Breese

Zakontraktowany aktualnie w KSW zawodnik, swoją następną walkę stoczy w zagranicznej organizacji, gdzie spróbuje odebrać mistrzowski pas z rąk Polaka.

W ostatnich dniach, aktualny zawodnik KSW Tom Breese (16-4) w swoich mediach społecznościowych otwarcie rzucił wyzwanie w stronę polskiego zawodnika wagi półciężkiej – Jarosława Lecha (10-7)Breese w swoim wpisie wyraził chęć stoczenia boju o pas mistrzowski kategorii półciężkiej holenderskiej organizacji Levels Fight League, w której to walczył w przeszłości a w której obecnie na piedestale zasiada właśnie Polak

Na odpowiedź samych właścicieli organizacji nie trzeba było długo czekać, bowiem dzisiaj oficjalnie ogłoszono takie właśnie zestawienie na zbliżającą się galę LFL 9 która odbędzie się 9 lipca w Amsterdamie

Jarosław Lech tytuł wagi półciężkiej zdobył na gali LFL 7 w lutym bieżącego roku. Pochodzący z Myszkowa zawodnik, po pięciorundowym boju odprawił z kwitkiem Yannicka Bahatiego (9-7) i został tym samym pierwszym, historycznym mistrzem Levels Fight League.

Breese dla holenderskiej organizacji stoczył dwa, zwycięskie pojedynki, zdobywając przy okazji pas kategorii średniej. Lipcowy występ będzie więc dla niego debiutanckim w wyższej kategorii wagowej.

Dodaj komentarz