Jan Błachowicz pod wrażeniem występu Glovera Teixeiry. ,,Totalnie zasługujesz na walkę o pas”

Dzisiejszej nocy Glover Teixeira pokonał Thiago Santosa przez poddanie duszeniem zza pleców. Była to piąta wygrana z rzędu Brazylijczyka. Zwycięstwo nie przeszło obojętnie obok mistrza kategorii półciężkiej, który zaproponował walkę Gloverowi.

Błachowicz, jak pisze na swoim Twitterze pod warunkiem, że Israel Adesanya nie będzie mógł czekać do marca, może zmierzyć się z Teixeirą.

,,Świetna walka i niesamowity wyścig Glover. Totalnie zasługujesz na walkę o pas i poczuć legendarną polską siłę. Jeśli Adesanya nie może czekać do marca, zróbmy to!”

O zwycięstwie Teixeiry wypowiedział się również Dana White, który przyznał się, że wątpił w Glovera, ale ten pozytywnie go zaskoczył.

,,Słuchałem jak udzielał wywiadu. Nie mylił się. Powiedział ‘Zasługuję na walkę o pas, jestem tu od zawsze’. Ma dobrą passę, wyglądał znakomicie. Zabawne jest to, że gdy nie wierzę w tego faceta, on udowadnia mi, że się mylę. Był dziś niesamowity. Musimy coś z tym zrobić. Słyszałem go, traktuję go poważnie, więc tak, nie będę miał już wątpliwości co do niego”– powiedział Dana w rozmowie po gali.

 

Dodaj komentarz