Michał Materla (28-7) to jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników MMA. Swoją karierę rozpoczynał w 2003 roku, gdzie wiele dzisiejszych fanów nie wiedziało wówczas, że istnieje taki sport jak mieszane sztuki walk. 

Znakiem charakterystycznym ”Cipao” jest nieustępliwość i ogromne serce do walki. To właśnie te cechy sprawiły, że rzesza fanów byłego mistrza wagi średniej KSW jest ogromna. Materla zdając sobie z tego sprawy, próbuje niektórym z nich przekazać pewne wartości życiowe, którymi on sam się kieruje, jednym z nich jest ta:

”Jak chcesz to zawsze znajdziesz wymówkę, że za gorąco, że od poniedziałku, że dzisiaj źle się czuje itp. Każda wymówka to przegrana mała bitwa z samym sobą. Każda przegrana mała bitwa to rysa na charakterze. Bo skoro szukamy wymówek przy realizowaniu drobnych celów to jak przyjdzie zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem to na pewno „znajdzie cię” jakaś wymówka . Jeżeli konsekwentnie realizujesz swoje postanowienia mimo gorszych momentów i dni to hartujesz swój charakter. A tylko jak będziesz zahartowany dasz radę wyjść za swoją strefę komfortu i zrobisz krok do następnego poziomu samodoskonalenia.”

Jak chcesz to zawsze znajdziesz wymówkę, że za gorąco, że od poniedziałku, że dzisiaj źle się czuje itp. Każda wymówka…

Julkaissut Michał Materla Sunnuntaina 16. elokuuta 2020

Uważacie, że Michał wróci jeszcze na szczyt wagi średniej KSW?

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *