Henry Cejudo chce walki z Frankiem Edgarem na UFC 250

Henry Cejudo (15-2) na UFC 250 miał zmierzyć się z Jose Aldo (28-6), lecz przez światowy problem z wirusem COVID-19 gala została przeniesiona z Brazylii do USA. Przeniesienie gali spowodowało wypadnięcie z gali lokalnego bohatera Jose Aldo przez problemy wizowe, nowym rywalem zawodnika na świeżo ogłoszonej gali UFC która ma się odbyć 9 maja będzie Dominick Cruz (22-2).

„Triple C” w wywiadzie udzielonym dla ESPN powiedział, że w następnym pojedynku chciałby się zmierzyć z byłym mistrzem kategorii lekkiej UFC Frankie Edgarem (23-8-1), dodał również że nadal jest zainteresowany walką z Cruzem, lecz obawia się że może wypaść z kolejnego zapowiadanego pojedynku.

„Ja chcę walki z legendą i na to zasługuję. Przypomnę ci, że moje trzy ostatnie walki były z najlepszymi zawodnikami w swoich dywizjach. Chcę kontynuować tą serię. Frankie był jedną z pierwszych osób jakich wyzwałem do walki po pokonaniu Moraesa. To jest potyczka, która mnie intryguje i budzi mnie rano. Jednak jeżeli chodzi o Dominicka, to on jest nieprzewidywalny. Obawiam się podpisać kontrakt na ten pojedynek, ponieważ nie wiem czy on się na nim pojawi.”

Frankie Edgar ostatni pojedynek stoczył pod koniec 2019 roku z Chan Sung Jungiem, walkę przegrał przez TKO w 1 rundzie. obecnie znajduję na złej fali dwóch porażek z rzedu.

Dodaj komentarz