Byłby mistrz organizacji KSW w wadze średniej Scott Askham zabiera głos po szybkiej przegranej z rąk Mameda Khalidova!

Wczoraj podczas KSW 55 w walce wieczoru miało miejsce głośne starcie rewanżowe pomiędzy Scottem Askhamem, a Mamedem Khalidovem. Pojedynek zakończył się już po 36 sekundach, a Mamed udanie zrewanżował się Brytyjczykowi nokautując go kopnięciem na głowę.

Scott Askham zabrał głos po dotkliwej porażce, sugerując trylogię z Polakiem:

View this post on Instagram

Well that didn’t go to plan! Better man on the night! Congratulations @mamed_khalidov Bring on the haters 👍🏻👍🏻 enjoy it guys but while you are telling me to be more respectful, Remember what you’re doing trolling me 😂. I’ll accept it and move forward! I’ve done enough rematches for KSW so I think a trilogy is on the cards! Thank you to all my fans, thank you to everyone who helped me prepare, thank you to my sponsors,thank you @martinlewandowski and @kawul_ksw for the opportunities! 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 To nie poszło zgodnie z planem! Lepszy gość wygral zeszłej nocy! Gratulacje @mamed_khalidov! No hejetrzy macie swój czas teraz! Możecie się tym teraz delektować 😂 Przyjmuję to i idę dalej do przodu.Zrobiłem dużo rewanżów w KSW także wydaje mi się, że trylogia znajdzie się na kartach. Dziękuje wszystkim moim fanom i każdemu kto mi pomógł w przygotowaniach. Dziękuje moim sponsorom i @martinlewandowski i @kawul_ksw za wszystkie wyzwania! 🇵🇱

A post shared by Scott Askham (@scottaskham1) on

“To nie poszło zgodnie z planem! Lepszy gość wygral zeszłej nocy! Gratulacje @mamed_khalidov! No hejetrzy macie swój czas teraz! Możecie się tym teraz delektować 😂 Przyjmuję to i idę dalej do przodu.Zrobiłem dużo rewanżów w KSW także wydaje mi się, że trylogia znajdzie się na kartach. Dziękuje wszystkim moim fanom i każdemu kto mi pomógł w przygotowaniach. Dziękuje moim sponsorom i @martinlewandowski i @kawul_ksw za wszystkie wyzwania!”

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *