GROMDA 10 zapowiedziana na 2 września! Wyczekiwany powrót Don Diego

Na oficjalnych mediach społecznościowych polskiej federacji GROMDA, specjalizującej się w w walkach na gołe pięści, pojawiła się zapowiedź i data następnego wydarzenia.

Niespełna trzy miesiące po dziewiątej edycji gali GROMDA, odbędzie się kolejne, jubileuszowe wydarzenie z numerem 10, które tradycyjnie odbędzie się w mieście grzechu – Pionkach, już 2 września. Jak informuje sama organizacja – jednym z głównym bohaterów tego wieczoru, będzie powracający do walk na gołe pięści Mateusz „Don Diego” Kubiszyn (4-0 BK).

Kubiszyn w ostatnim czasie skupił się na formule MMA i pojedynku z Denisem Załęckim (2-2 BK), do którego po wielu perturbacjach doszło na High League 3: Extra, 20 czerwca bieżącego roku. „Don Diego” po trwającym trzy rundy boju, wygrał jednogłośną decyzją sędziów z ex-zawodnikiem GROMDY.

„Don Diego” to również zwycięzca pierwszego, historycznego turnieju walk na gołe pięści zorganizowanego przez polską organizację. W finale pokonał Krystiana „Tysona” Kuźme (3-1 BK), a było to podczas GROMDA 3, w grudniu 2020 roku.

Dodaj komentarz