Gregor Gillespie vs. Brad Riddell już 20 marca!

Ciekawe zestawienie w wadze lekkiej zapowiedziane na UFC Fight Night odbywające się 20 marca.

Klubowy kolega Israela Adesanyi, posiadający nieskazitelny rekord w UFC podejmie wracającego po szesnastomiesięcznej przerwie Nowojorczyka.

Riddell (9-1) w UFC wyśrubował rekord trzech zwycięstw bez żadnej porażki. Zadebiutował w organizacji w 2019 roku. Pokonał wówczas Jamie Mullarkeya (12-4) przez jednogłośną decyzję sędziowską. W ubiegłych dwunastu miesiącach Nowozelandczyk walczył dwukrotnie. W lutym zwyciężył przez niejednogłośnym sądzie z Magomedem Mustafaevem (14-4). Po raz drugi do oktagonu wszedł we wrześniu aby zmierzyć się z Alexem da Silvą (21-3). Pojedynek zakończył się jednogłośnym werdyktem na korzyść Brada.

Gregor Gillespie (13-1) wraca do oktagonu po prawie półtorarocznej przerwie. Amerykanin zanotował przestój po pierwszej porażce w karierze. ‘The Gift’ poniósł przegraną z rąk Kevina Lee (18-6). ‘Motown Phenom’ znokautował swojego rywala w pierwszej rundzie.