Glover Teixeira nowym mistrzem! Jan Błachowicz klepie i traci tytuł!

1 runda
Glover od razu rusza do przodu, idzie po double leg, wynosi Jana i kładzie na plecach, lądując w półgardzie. Jan szybko dochodzi jednak do pełnej gardy, sprawnie kontrolując nadgarstki przeciwnika, który jednak regularnie zadaje krótkie ciosy z góry. Runda ta wyglądała tak do końca, została zdominowana przez Teixeirę który kontrolował Polaka w gardzie, zadając krótkie ciosy.

2 runda
Jan tym razem lepiej orbituje po oktagonie, bardzo dobrze wybronił próbę sprowadzenia. Złożył kilka ślicznych kombinacji boskerskich, kończąc je kilka razy podbródkowymi. Glover idzie po czytelne obalenie, Jan łatwo się wybronił i odwrócił go klinczu, gdzie zadał kilka krótkich kolan. Zerwali klincz, Jan trafił kilkoma prostymi, ponownie wybronił próbę obalenia, Glover jednak z potężnym overhandem, Jan mocno zachwiany! Odpowiada jednak po chwili świetną kombinacją, zostaje zamknięty na siatce, Glover idzie po obalenie. Jan popełnia jednak fatalny błąd, próbując kimury i lądując na dole, Glover zachodzi mu za plecy, rozciąga go, zapina duszenie, Jan błyskawicznie klepie! Teixeira nowym mistrzem!

Jest to szósta wygrana Glovera Teixeiry z rzędu, passa pięciu wygranych z rzędu Jana Błachowicza zostaje natomiast przerwana.

Dodaj komentarz