Gervonta Davis aresztowany! Bokser zatrzymany za przemoc wobec kobiety

Gervonta Davis aresztowany! Bokser zatrzymany za przemoc wobec kobiety

Gervonta Davis (27-0, 25 KO) na półtora tygodnia przed swoją walką z Hectorem Luisem Garcią (16-0, 10 KO) wpakował się w niemałe kłopoty. 28-letni mistrz świata w wadze super piórkowej został aresztowany za domniemaną przemoc domową.

 

Gervonta Davis miał rzekomo uderzyć kobietę zamkniętą dłonią, co miało spowodować rozcięcie na jej górnej wardze. Amerykanin zostanie oskarżony przed sądem za ten incydent, a warto dodać, że nie jest to jedyna rozprawa sądowa, która czeka boksera. 16 lutego Davis stawi się również przed sądem w sprawie jego rzekomego potrącenia samochodem i ucieczki z miejsca zdarzenia, które miało miejsce 5 listopada 2020 roku w Baltimore, w wyniku którego 14 osób zostało rannych.

O zdarzeniu poinformował dziennikarz, Michael Benson:

„Gervonta Davis został aresztowany, zatrzymany na noc w więzieniu i oskarżony o pobicie, które spowodowało uszczerbek na zdrowiu w rzekomym incydencie związanym z przemocą domową. Ma zmierzyć się z Hectorem Luisem Garcią 7 stycznia oraz stawić się w sądzie 16 lutego na proces w sprawie oskarżenia o 14 zarzutów za rzekome potrącenie samochodem i ucieczkę z miejsca zdarzenia z 2020 roku.”

„ Według policyjnego raportu Gervonta Davis rzekomo uderzył kobietę w głowę zamkniętą dłonią, co miało spowodować niewielkie rozcięcie na górnej wardze od wewnętrznej strony kobiety.”

 

 

Kobieta podczas całego zgłoszenia zadzwoniła na numer alarmowy, a według wielu źródeł tak miała wyglądać treść tej rozmowy:

„Potrzebuje pomocy, proszę! Próbuję pojechać do domu, jest ze mną dziecko w samochodzie, a on mnie uderzył na jego oczach. Proszę pomóżcie mi, on mnie zabije!”

 

Policja otrzymała tego samego dnia otrzymała zgłoszenie od jeszcze jednej kobiety, która twierdziła, że Gervonta Davis na nią napluł, lecz ma w tej sprawie zbyt wielu szczegółów.

Dodaj komentarz