Gala HFO 13 odwołana i przełożona na nowy termin!

Planowana na najbliższą niedzielę 26 czerwca gala kickboxingu HFO 13: Bank II nie dojdzie do skutku w powyższym terminie. Organizator gali w mediach społecznościowych wydał oświadczenie w tej sprawie.  

 

Treść oświadczenia:

„Ze smutkiem informujemy, że niedzielna gala HFO Bank II zostaje odwołana i przeniesiona na termin powakacyjny, który zostanie ogłoszony po ustaleniu go z naszym partnerem telewizyjnym TVP Sport. W trosce o jakość tego wydarzenia a także o płynność finansową organizacji jesteśmy zmuszeni przenieść je w przyszłość z uwagi na szereg negatywnych czynników, które wystąpiły w ostatnich dniach.

Do ostatniej chwili staraliśmy się je pokonać, uznaliśmy jednak, że wysoka jakość gal HFO jest ważniejsza niż zrobienie gali w danym terminie za wszelką cenę.Wiemy ile wyrzeczeń kosztują przygotowania do walki i chcemy zawodnikom wynagrodzić ten trud na dwa sposoby – przenosząc kartę walk w niezmienionej formie na nowy termin oraz podnosząc gaże za walkę.

Mamy nadzieję, że podejdziecie ze zrozumieniem do naszej decyzji i razem z nami będziecie nadal tworzyć najlepszy w Polsce zawodowy Kickboxing”

-HFO Team

 

 

 

Dodaj komentarz