Fight Empire MMA 2: Pojedynek Giorgi Esiava vs. Adrian Kępa odwołany!

 

Poniżej pełny komunikat organizacji: 

Los bywa brutalnie przewrotny, a w świecie mieszanych sztuk walki niekiedy aż nazbyt. Niedyspozycje na ostatniej prostej przygotowań są zmorą każdej organizacji, a najgorsza jest bezsilność w ich obliczu i nierówna potrzeba gotowości, by stawić im czoła.

 

Giorgi Esiava Zawodnik MMA wczoraj bez większych problemów wypełnił limit kategorii lekkiej, by dzisiaj zmierzyć się z doświadczonym Adrianem Kępa. Niestety po powrocie do hotelu stan zawodnika z Lublina natychmiastowo się pogorszył do tego stopnia, że była potrzebna hospitalizacja. Wysoka gorączka, dreszcze, wymioty i problemy z równowagą. Zdrowie jest absolutnym priorytetem, a więc decyzja o odwołaniu występu Giorgiego była dla nas oczywistością.

 

Adrian Kępa fighter-mma ma za sobą pełen mocny okres przygotowawczy, rzesze fanów na południu Polski i głód walki. Wobec zaistniałej sytuacji nie mogliśmy dopuścić, by to wszystko poszło na marne. Ruszyliśmy z szybkim poszukiwaniem rywala na zastępstwo, a udało nam się stosunkowo szybko dopiąć awaryjnego oponenta. Reprezentant MMATadores Katowice podejmie finalnie Sviatoslava Zhymanova.

 

W imieniu organizacji przepraszamy za wszystkie niedogodności pomimo faktu, że nie są zależne od nas. Giorgiemu życzymy szybkiego powrotu do pełni sił. Adrianowi dziękujemy za profesjonalizm wobec zaistniałej sytuacji i wyrozumiałość. Do tego starcia dojdzie na jednej z naszych następnych gal, bo ta historia zasługuje na następny rozdział 🔜
Łukasz Kieiwan

Dodaj komentarz