FIGHT CARD WOTORE 6! Denis Labryga vs Piotr Więcławski i Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak na karcie walk

Już dziś od 19:30 gala WOTORE 6 Wielki Rewanż! Wydarzenie odbędzie się w Konstancinie Jeziornie koło Warszawy, PPV dostępne na tv.wotore.com. Przedstawiamy zawodników, którzy jutro zawalczą:
Main event:
Denis Labryga (105 kg, 109 cm) – zaczął swoją przygodę ze sportami walki 10 lat temu. W 2014 roku zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów K1 i Puchar Świata (również w K1). Cztery lata temu – przez swoje zachowanie i kilka nieciekawych sytuacji dostał zakaz treningu. Wraca jednak silniejszy i głodny kolejnych sukcesów.
Piotr Więcławski (105 kg, 109 cm) – zawodnik związany z WOTORE, który docenia nasze zasady – jako najbardziej zbliżone do „ulicznej solówki”. Bokser, który brał już udział w kilku turniejach, które zwyciężał po walkach z pięcioma różnymi zawodnikami!
Co-main event
Marcin „El Testosteron” Najman (118 kg, 183 cm) – zawodnik znany głównie ze swoich freak fightowych pojedynków. Walczył dla takich federacji jak KSW, FAME MMA, FFF, MMAAttack. Mierzył się z takimi zawodnikami jak: Mariusz Pudzianowski, Przemysław Saleta, Robert Burneika, Don Kasjo czy Trybson. W 2016 roku zdobył tytuł mistrza Europy WKU w kickboxingu (formuła K1).
Paweł Jóźwiak (107 kg, 191 cm) – promotor MMA i prezes jednej z największych organizacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Były sportowiec. Rugbista i zawodnik Ogniwa Sopot, z którym w 1993 roku sięgnął po tytuł mistrza Polski. Biznesmen i entuzjasta aktywności fizycznej. Kibic Lechii Gdańsk oraz wierny sympatyk piłkarskiej reprezentacji Polski. Do walki z Marcinem Najmanem przygotowuje się pod okiem Marcina Naruszczki w warszawskim klubie Unique.
Finał WOTORE 5
Raul Joshua Stir (89 kg, 182 cm) – Hiszpan, znany również z występów w KOTS, zwyciężył już dwie walki na WOTORE. W efektowny sposób pokonał  w półfinale Krystiana Rosę, wcześniej poddał Pawła Malinowskiego. Raul trenował w Rumunii pod okiem złotego medalisty olimpijskiego w Judo Aleksandru Lungu. Obecnie jest zawodnikiem Werdum Traning Center. Brązowy medalista Spanish MMA Championship, wraca na WOTORE, aby w finale zmierzyć się z Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim.

Bartosz „Ufol” Kwiatkowski (89 kg, 178 cm) – Trenuje od 16roku życia, obecnie w Street Autonomy Rzeszów. Stoczył kilka zawodowych pojedynków zarówno w MMA jak i kickbokserskich –  głównie za granicą. Jedną z jego najciekawszych przygód był udział w walkach federacji KOTS – na gołe pięści. W WOTORE debiutował w walce z bratem Piotra Więcławskiego, Michałem na WOTORE 4. Podjął walkę, mimo zmiany przeciwnika chwilę przed galą i wyszedł z niej zwycięsko. Na Wotore 5 postanowił wziąć udział w  turnieju. Pokonał Michała „Kornika” Kornackiego i Krzysztofa „Rambo” Waczyńskiego.SuperFight
Patryk Hebel (80 kg, 187 cm) – trenuje w klubie Muay Thai Fight Gdynia i Kampf Akademie Holtz. Zawodowy Mistrz Europy (właściciel pasa), Zawodowym Mistrz Niemiec Organizacji ISKA (właściciel pasa), Amatorski Mistrz Polski K1, Mistrz Federacji Krwawy Sport. Zawodowy rekord 18-6, amatorski 7-2, gołe pięści 3-1. Patryk Hebel od kilku gal zgłaszał gotowość do debiutu na arenie WOTORE.
Franco Tenaglia (78kg, 179 cm) – argentyński zawodnik walczący dla federacji Cage Warriors, BKFC oraz King Of The Streets, obecnie trenuje dla Climent Clime. Doświadczony Kickbokser z ponad 20 zwycięstwami na koncie. Trenował w londyńskim Shootfighters. Zawodnik, który nie kalkuluje, lubi ostre wymiany i twardą walkę.
SuperFight
Jędrzej Durski (85kg, 175 cm) –  sporty walki trenuje od młodości, zaczynał od Judo, potem Kickboxing w wersji full contact. Po dłuższej przerwie wrócił do sportu na studiach i zaczął trenować K1. W federacji na gołe pięści Krwawy Sport zdobył pas mistrza (w 2020), który musiał oddać rok później po krwawej wojnie podczas obrony tytułu. WOTORE ceni za klimat i konfrontacje różnych styli na brutalnych zasadach.
Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski (80kg, 178 cm) – trenuje od 8 roku życia, inspiracje czerpał od Bruce Lee i filmów o sportach walki, które oglądał na VHS. Walczył dla ACB MMA i TFL. Pracuje na bramkach w dyskotekach, a w walkach ulicznych radzi sobie nawet z kilkoma przeiwnikami naraz. Obecnie trenuje w Arachionie Morąg, sparuje z najlepszymi w Arachionie Olsztyn. Na arenie WOTORE zadebiutował w turnieju WOTORE 5, przegrywając swoją walkę z Pawłem „Venomem” Kubielasem. W kolejne odsłonie bardzo chce pokazać swój potencjał. Jest dynamicznym i eksplozywnym zawodnikiem, dla którego zasady WOTORE są naturalnym środowiskiem.
Turniej WOTORE 6
1. Michał „Kornik” Kornacki (89kg, 168 cm) – pochodzący z Piaseczna zawodnik swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od zapasów, które trenował ponad 16 lat. Lata doświadczeń, warsztat techniczny i zacięcie do walki to jego główne atuty. Jako jedyny z turniejowej ósemki, który zna już arenę WOTORE. Kontuzja uniemożliwiła mu dalszą walkę w Turnieju WOTORE 5. Wraca, by pokazać się z jak najlepszej strony.
2. Allal „The Inquisitor” Hamza (81 kg, 179 cm) – 26-letni zawodnik z Francji, słynie ze świetnej stójki. W swojej karierze stoczył 4 amatorskie pojedynki, z czego 3 wygrał. Na arenie King Of The Streets stoczył jedną, wygraną walkę. Jest to kolejny zawodnik KOTS, który chce spróbować swoich sił na arenie WOTORE.
3. Mateusz Grzegorzewski (110 kg, 190 cm) – charakterny i mocny, 27 latni zawodnik trenował w ŁKS Boks oraz Zenith Łódź. Jego trenerem jest były zawodnik UFC Marcin Bandel. Jest posiadaczem niebieskiego pasa w BJJ. Trenuje od 19-go roku życia. Zdobył wiele medali na zawodach amatorskich ALMMA i ADCC. Wszechstronne umiejętności chce zaprezentować na arenie WOTORE. Jest wiernym fanem ŁKS Łódź.

4. Artur Piekutowski (97 kg, 180 cm) – 40-letni zawodnik, który startował m.in. w Federacji A1 na zasadach Lethwei, a także w wielu turniejach Muay Thai. Ma doświadczenie również w walkach na gołe pięści. Sztuki walki trenuje od ponad 18 lat w Akademii Walki w Warszawie, a zaczynał w klubie Serafin barknuckle. Piekutowski był także zawodnikiem Rugby w AWF Warszawa. Dorabia w klubach na bramkach, gdzie jak mówi „zasady WOTORE nie są mu obce”.5. Krzysztof Zaradny (91 kg, 176 cm) – Wywodzi się z kickboxingu, trenuje w klubie MMA Team Tczew. Startował w turniejach mistrzostw Polski w kickboxingu, walczy również dla organizacji Revolta, w której startował w 2 edycjach. Trenuje z Rafałem Urbańskim i Patrykiem Kamińskim. Turniej WOTORE 6 traktuje jako przygodę, chce się sprawdzić z zawodnikami bardziej doświadczonymi. Uważa, że do odważnych świat należy.
6. Dariusz Sobczak (97 kg, 184 cm) – Sobczak wszedł do turnieju zastępując kontuzjowanego Segiusza Zająca. Dariusz sporty walki trenuje od 4 lat, ale ze sportem związany jest od zawsze. Jego pierwszy trener i osoba dzięki której zaczął trenować to Gracjan Szadziński. Walka na WOTORE 6 będzie jego pierwszą, zawodową walką w życiu, ale uważa, że jest na nią gotów. Zawodnik, który zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę i skrupulatnie dąży do celu.
7. Fabian Rulewski (106 kg, 184 cm) – Fabian Rulewski to kolejny zawodnik, który wykazuje się ogromnym pokładem charakteru wchodząc do turnieju WOTORE na ostatnią chwilę. Zawodnik Top Team Grudziadz, czyli klubu, w którym trenuje również Piotr Więcławski, lubi się najzwyczajniej w świecie bić. 33 latek brał czynny udział w przygotowaniach Więcławskiego do walki z Labrygą jako jeden ze sparingpartnerów. Mąż i ojciec trzech córek.
8. Krzysztof Szustak (88 kg, 168 cm) – Trenuje w klubie Fight Club Gym Nowomieszczanie. Do tej pory nie zaliczył żadnego występu, czy to w klatce, czy w ringu. Bez wachania przyjął propozycję wejścia do turnieju, z krótkim wyprzedzeniem. Podróżował trochę odwiedzając różne kluby w Polsce i za granicą. Jak sam mówi, był w stanie toczyć walki na równym poziomie z najlepszymi zawodnikami, z którymi miał okazję trenować w klubach, które odwiedzał. Jest pasjonatem sportów walki i gdziekolwiek jest, to stara się trenować. Spokojny chłopak ze wsi.

Dodaj komentarz